• Kategorie
  • Szukaj
  • Batony energetyczne z kofeiną

Kiedy jeść batony energetyczne z kofeiną?

Batony energetyczne są przeznaczone dla wszystkich osób aktywnych, regularnie uprawiających sport. Osoby te mają wzmożony wysiłek, co wymaga uzupełnienia energii za pomocą odpowiedniej diety. Batony energetyczne to takie paliwo przed treningiem, aby zyskać więcej energii, ale też jako przekąska w jego trakcie. 

Batony energetyczne z kofeiną mają dodatkowy zastrzyk energii, która przyda się każdemu sportowcowi podczas maratonów. Batony energetyczne są bombą energetyczną dla sportowców. Robiąc swój plan treningowy musisz pamiętać o zbilansowanej diecie i zapewnić organizmowi niezbędne składniki odżywcze.

 

Baton który wspomoże cię w trakcie wysiłku. Posiada odpowiednią mieszankę węglowodanów - glukozy i fruktozy zapewniającą formułe C2max. Wysoka zawartość węglowodanów w jednym batonie.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
7.50
szt.
Baton Energetyczny Voltage Energy Bar to wyjątkowy baton który uzupełni energię. Świetnie się sprawdzi na trasach ultra dzięki formule Palatinose zapewnia powlone uwalnianie cukrów do organizmu. Zawiera również wit C; E i Cynk oraz błonnik.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
7.20
szt.