• Kategorie
  • Szukaj
  • Elektrolity

Co to są elektrolity?


Elektrolity są jonami soli pełniącymi istotne funkcje w organizmie. Odpowiadają one za gospodarkę wodną organizmu, co w przypadku aktywności fizycznej jest bardzo ważne. Elektrolity dla kolarzy zarówno zawodowych jak i amatorskich stanowią świetny wspomagacz dla pracy mięśni. Można je przyjmować w postaci napojów izotonicznych czy rozpuszczalnych w wodzie kapsułek.

Jednak jakie elektrolity stosować podczas wyjść na rower?

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju soli mineralnych czy witamin w formie tabletek, pastylek i kapsułek, które doskonale sprawdzą się podczas twoich treningów. Możesz przyjmować je jednocześnie uzupełniając płyny w czasie treningu czy na maratonie.

 

Tabletki musujące ALE Multiwitamina + Elektrolity - smak Mango Ananas 20 tabletek Jest to połączenie elektrolitów z bogatym zestawem witamin z grupy B które wpływaj...
Wysyłka w ciągu 24h I Kup do 14.00 wyślemy dzisiaj
9.50
szt.
Kapsułki z elektrolitami saszetka 4kaps.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
6.75 -14% 5.80
szt.
Energia dostarczana w formie tabletek. Wzbogacane witaminami B1, B6, C oraz dużą dawką magnezu, aby pomóc zapobiegać skurczom mięśni w czasie wysiłku fizycznego.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
11.50
szt.
Preparat uzupełnia organizm w niezbędne związki mineralne takie jak sód i magnez oraz witaminy tracone wraz z potem w trakcie wysiłku. Znajdziesz w nim również związek L-karnozynę który ogranicza zmęczenie mięśni w trakcie wysiłku oraz może wspierać regenerację powysiłkową.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
54.70
szt.
Sole mineralne które tracimy wraz z potem w trakcie intensywnego wysiłku. Hydro salt uzupełnia Potas, magnez, cynk, wapń i sód.
Wysyłka w ciągu 24h I Kup do 14.00 wyślemy dzisiaj
19.90 -10% 17.90
szt.
abletki do żucia Dextrose z wysoką zawartością sodu o smaku cytrynowym w praktycznym blistrze.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
33.90 -9% 30.90
szt.