• Energetyzujący olejek do mięśni 150ml Y01 Sportsbalm

Rozgrzewający olejek przeznaczony do stosowania w ciepłych i łagodnych warunkach pogodowych. Do stosowania w temp od 19 -30 st Celcjusza

Pojemność 50-100ml
57.90 -9% 52.90
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 9.9
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty przy przedpłacie 0
Odbiór w punkcie Poczty Polskiej 9.9
Orlen Paczka 10.9
Paczkomaty InPost 11.9
Poczta Polska 11.9
Kurier Inpost 14.5
Odbiór w Punkcie Polskiej (Pobranie) 14.9
Orlen Paczka (pobranie) 14.9
Paczkomaty InPost (pobranie) 15.9
Poczta Polska (Pobranie) 15.9
Kurier Inpost (Pobranie) 18.5

Zamów do 14.00 wyślemy dzisiaj

Energetyzujący olejek do mięśni Sportsbalm Y01 200ml - do stosowania w temp 19-30 st celcjusza seria żółta 

Olejek ten to produkt będący w serii tzw. żółtej oznacza to, że jest przeznaczony do stosowania w ciepłych i łagodnych warunkach pogodowych. Zapewniają optymalną wydajność w trakcie treningów jak i zawodów. 


Ma za zadanie:

  • Rozgrzać - "Rozgrzanie" to zawsze jest ważne niezależnie od temp w jakiej dobywa się trening. Olejek ten pobudza krążenie w skórze w efekcie czego krew odpływa z aktywnych mięśni i ścięgien

 

  • Pobudzić krążenie - seria żółta pobudza krążenie w aktywnych mięśniach, podczas gdy w innych mięśniach jest zmniejszone. Ma to wpływ na lepsze dostarczenie tlenu i składników odżywczych oraz na usuwanie produktów przemiany materii (CO2). Co zmniejsza powstawanie kwasu mlekowego w mięśniach, uczucie sztywności oraz bólu mięśni.

 

  • Dać Długotrwały Efekt - produkty linii żółtej zapewniają długi efekt rozgrzewający. Warstwa na skórze zapewnia przepływ powietrza pomiędzy skórą a otoczeniem ponieważ nie zamyka porów - skóra funkcjonuje normalnie. 

 

Olejek energetyzujący zapewnia elastyczność mięśni podczas treningu lub zawodów. Nadaje się do stosowania w łagodnych i ciepłych warunkach pogodowych, w temperaturach pomiędzy 19 a 30°C. Oprócz pobudzania krążenia, olejek spowalnia proces powstawania kwasu mlekowego w mięśniach.


Zalety Olejku Sportsbalm Energetyzującego: 

  • Krążenie krwi w mięśniach jest efektywniejsze
  • Odczucie zmęczenia jest mniejsze
  • Spowalnia produkcje kwasu mlekowego
  • Elastyczność naczyń krwionośnych jest na tym samym poziomie
  • Wspomaga transport tlenu i usuwanie produktów przemiany baterii
  • Ryzyko odniesienia kontuzji się zmniejsza
  • Nie zatyka porów skóry

 

Olejek świetnie się sprawdzi u osób które uprawiają takie sporty jak kolarstwo i bieganie (must have),  sporty drużynowe typu piłka nożna, siatkówka, koszykówka i wiele innych.

Produkty Sportsbalm są wykonane w 100% z naturalnych składników i stymulują naturalne procesy zachodzące w organizmie człowieka. Są całkowicie bezpieczne dla ludzi i środowiska, pod warunkiem stosowania zgodnie z zaleceniami.