• Kosmetyki dla kolarzy i biegaczy

Kosmetyki dla sportowców - ukojenie dla skóry

Wbrew pozorom wysiłek fizyczny to obciążenie nie tylko dla organizmu, lecz także dla skóry. Długie treningi, udziały w maratonach powodują że na skórze sportowców pojawiają się otarcia, skaleczenia, odparzenia i poparzenia słoneczne. Również długotrwały kontakt skóry w najczęściej dopasowanymi koszulkami rowerowymi czy spodenkami może przyczynić się do złego wyglądu skóry. Kosmetyki dla sportowców to przede wszystkim produkty, które mają zapewnić ochronę przed oddziaływaniem na ich skórę warunków atmosferycznych, ale również łagodzenie już powstałych otarć. 

Balsam chroniący skórę przed ewentualnymi otarciami i podrażnieniami podczas uprawniania sportu, które mogą powstać w wyniku pocenia się w miejscach kontaktu ciała z odzieżą lub siodełkiem.
Wysyłka w ciągu 24h I Kup przed 14.00 wyślemy dzisiaj
49.90
szt.
Rozgrzewający olejek przeznaczony do stosowania w ciepłych i łagodnych warunkach pogodowych. Do stosowania w temp od 19 -30 st Celcjusza
Wysyłka w ciągu 24 godziny
57.90 -9% 52.90
szt.
Żel Nawilża, łagodzi podrażnienia, oczyszcza skórę oraz usuwa nieprzyjemne zapachy. Żel Energy for Skin Women przeznaczony jest do codziennego stosowania.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
11.99
szt.
Olejek Energetyzujący Elite - to zastrzyk energii prze treningiem i zawodami.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
69.90
szt.
Olejek przeznaczony do rozgrzania mięśni przed aktywnością fizyczną - wykorzystywany przez kolarzy i biegaczy przed jednostkami treningowymi.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
58.00 -16% 49.00
szt.
Intensywnie chłodzący i łagodzący żel do masażu. Wspomaga krążenie krwi i rozluźnia mięśnie. Chłodzący żel SOS jest idealny dla zmęczonych nóg i stóp.
Wysyłka w ciągu 24h I Kup do 14.00 wyslemy dzisiaj
79.00 -13% 69.00
szt.
Żel pod prysznic Elite - Świeży i orzeźwiający prysznic po treningu to szybsza i lepsza regeneracja sportowca.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
34.50 -13% 29.90
szt.
Jest przeznaczony w szczególności dla mocno napiętych mięśni i ścięgien. Balsam rozluźnia mięśnie i ścięgna oraz korzystnie wpływa na krążenie krwi. Rozgrzewający żel SOS może być stosowany miejscowo.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
79.00 -13% 69.00
szt.
Żel rozgrzewający wodoodporny Elite - Zimna pogoda i deszcz nie stanowią problemu z wodoodporną emulsją rozgrzewającą .
Wysyłka w ciągu 24 godziny
69.00 -14% 59.00
szt.

Jakie kosmetyki dla sportowców?

Wśród niezbędnych kosmetyków dla sportowców znajdziecie kosmetyki rozgrzewające do wykorzystania przed treningiem, podczas rozgrzewki a także zapewniające uczucie komfortu podczas chłodnych dni. Kosmetyki dla sportowców to także kremy i maści zapobiegające otarciom. Chronią sprzed podrażnieniami i oparzeniami. W ofercie sklepu znajdziecie też kosmetyki chłodzące idealne do masażu a także specjalnie przeznaczone dla sportowców żele pod prysznic.