• Kategorie
  • Szukaj
  • Zdrowe Masła Orzechowe - 100% Orzeszków

Masła orzechowe jako żywność okołotreningowa.

Masło orzechowe jest ciekawym, zdrowym i pysznym urozmaiceniem diety dla sportowców i osób ceniących sobie zdrowy tryb życia. Zdobyły one tak wielką popularność ze względu na swoje wysokie wartości odżywcze. W niewielkiej dawce produktu znajduje się spora porcja witamin i minerałów wspomagających zdrowie. Dodatkowym atutem maseł orzechowych jest wszechstronność. Stanowią idealny dodatek do ciast, rozmaitych wypieków, ale także kanapek. W naszym sklepie można znaleźć masła orzechowe marek NutVit oraz OstroVit w rozmaitych smakach. Do wyboru są także masła proteinowe, idealne dla osób trenujących, które potrzebują dodatkowej dawki biała.

Masło orzechowe dla wszystkich osób aktywnych którzy dbają o zdrowie i sylwetkę. Źródło łatwo przyswajalnego białka. Bogactwo zdrowych tłuszczy jedno i wielonienasyconych. W stu procentach wyprodukowane tylko z orzeszków ziemnych. Bez dodatku soli, cukru oraz oleju palmowego. Dodatek wiórków kokosowych sprawia, że smak masła jest niepowtarzalny.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
17.90
szt.
Masło orzechowe z dodatkiem białka. Bogactwo zdrowych tłuszczy jedno i wielonienasyconych. Idealne na śniadanie.
Wysyłka w ciągu 24h I Termin ważności 15.01.2022
36.90
szt.
Masło orzechowe z dodatkiem białka. Bogactwo zdrowych tłuszczy jedno i wielonienasyconych. Idealne na śniadanie.
Wysyłka w ciągu 24h I Kup do 14.00 wyślemy dzisiaj
22.90
szt.
Głęboki, pełny, smak orzechów ziemnych oraz dodatek smacznego miodu doskonale komponuje się jako dodatek na słodko i słono. To prawdziwa bomba cennych kwasów tłuszczowych, protein i minerałów. Głębia smaku, 100% satysfakcji i gwarancja najwyższej jakości.
Wysyłka w ciągu 24h I Kup do 14:00 wyślemy dzisiaj
18.90
szt.
Masło orzechowe przeznaczone dla wszystkich osób aktywnych którzy dbają o zdrowie i sylwetkę. Źródło łatwo przyswajalnego białka. Bogactwo zdrowych tłuszczy jedno i wielonienasyconych. W stu procentach wyprodukowane tylko z orzeszków ziemnych. Bez dodatku soli, cukru oraz oleju palmowego. Nasiona sezamu są niezwykle korzystne dla zdrowia, choć zaledwie niewielka część osób świadoma jest ich zalet. Wpływają na kondycję psychofizyczną organizmu, obniżają ciśnienie krwi, regulują poziom cholesterolu, wzmacniają tkankę kostną, wpływają na prawidłowy rozwój i wzrost tkanek oraz mięśni, a także przyczyniają się do poprawy trawienia i ułatwiają detoksykację organizmu.
Wysyłka w ciągu 24h I Kup do 14:00 wyślemy dzisiaj
16.90
szt.
Wspaniały smak sezamowy doskonale komponuje się jako dodatek na słodko i słono. To prawdziwa bomba cennych kwasów tłuszczowych, protein i minerałów. Produkowane w 100% z sezamu! Bez dodatku soli Bez dodatku cukru Nie zawiera dodatku oleju palmowego!
Wysyłka w ciągu 24 godziny
15.90
szt.