• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Nutvit

Producent maseł orzechowych 
Masło orzechowe dla wszystkich osób aktywnych którzy dbają o zdrowie i sylwetkę. Źródło łatwo przyswajalnego białka. Bogactwo zdrowych tłuszczy jedno i wielonienasyconych. W stu procentach wyprodukowane tylko z orzeszków ziemnych. Bez dodatku soli, cukru oraz oleju palmowego. Dodatek wiórków kokosowych sprawia, że smak masła jest niepowtarzalny.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
17.90
szt.
Masło orzechowe z dodatkiem białka. Bogactwo zdrowych tłuszczy jedno i wielonienasyconych. Idealne na śniadanie.
Wysyłka w ciągu 24h I Termin ważności 15.01.2022
36.90
szt.
Masło orzechowe z dodatkiem białka. Bogactwo zdrowych tłuszczy jedno i wielonienasyconych. Idealne na śniadanie.
Wysyłka w ciągu 24h I Kup do 14.00 wyślemy dzisiaj
22.90
szt.
Masło orzechowe przeznaczone dla wszystkich osób aktywnych którzy dbają o zdrowie i sylwetkę. Źródło łatwo przyswajalnego białka. Bogactwo zdrowych tłuszczy jedno i wielonienasyconych. W stu procentach wyprodukowane tylko z orzeszków ziemnych. Bez dodatku soli, cukru oraz oleju palmowego. Nasiona sezamu są niezwykle korzystne dla zdrowia, choć zaledwie niewielka część osób świadoma jest ich zalet. Wpływają na kondycję psychofizyczną organizmu, obniżają ciśnienie krwi, regulują poziom cholesterolu, wzmacniają tkankę kostną, wpływają na prawidłowy rozwój i wzrost tkanek oraz mięśni, a także przyczyniają się do poprawy trawienia i ułatwiają detoksykację organizmu.
Wysyłka w ciągu 24h I Kup do 14:00 wyślemy dzisiaj
16.90
szt.
Wspaniały smak sezamowy doskonale komponuje się jako dodatek na słodko i słono. To prawdziwa bomba cennych kwasów tłuszczowych, protein i minerałów. Produkowane w 100% z sezamu! Bez dodatku soli Bez dodatku cukru Nie zawiera dodatku oleju palmowego!
Wysyłka w ciągu 24 godziny
15.90
szt.
Syrop z agawy z serii Mr. Tonito od OstroVit to naturalny zamiennik cukru oraz miodu o charakterystycznym delikatnym smaku z wyczuwalnymi nutami karmelu. Produkt świetnie sprawdza się jako substancja słodząca do napojów, naleśników, owsianek, ciast i deserów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
24.90
szt.