• Kategorie
  • Szukaj
  • Shoty energetyczne

Shoty energetyczne dla kogo?

Shoty energetyczne są to produkty, które w małej pojemności niosą dużą dawkę energii. Na trasie zawodów pomogą ci przełamać kryzysy energetyczne. Dzięki czemu będziesz mógł dalej kontynuować zawody. To mega zastrzyk energii w małym pojemniczku. Łatwo shoty energetyczne włożyć do kieszonki koszulki kolarskiej, zabrać na zawody kolarskie czy coffee ride.

Jabłczan L-cytruliny wspiera prawidłową budowę mięśni, a jego regularne przyjmowanie może przyczynić się do poprawy wyników sportowych. Składniki suplementu pomogą uchronić Twoje mięśnie przed zmęczeniem oraz szybciej zregenerować się po intensywnym treningu.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
4.50
szt.
Fat Burner extreme shot 80ml - Aż 11 składników aktywnych wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej w organizmie, ale także dodaje energii przed ćwiczeniami, reguluje poziom hormonów, wspiera regenerację tkanek i mięśni po wysiłku fizycznym oraz zapewnia zdrowy wygląd.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
3.85
szt.
Jedna ampułka z płynem Magnesium Liquid 25ml oferuje 250mg wysokiej jakości magnezu to aż prawie 70% dziennego zapotrzebowania na magnez. Witamina B6 przyczynia się do lepszej wchłanialności magnezu przez organizm
Wysyłka w ciągu 24 godziny
5.20
szt.
Pump pre-workout shot cherry100ml Sprawi, że Twój trening będzie jeszcze bardziej efektywny. Poszukujesz suplementu diety, którego składniki wspomogą wydolność i wytrzymałość Twojego organizmu, a także podniosą efektywność treningu?
Wysyłka w ciągu 24 godziny
3.89
szt.
Shot z buraka z naturalnie zagęszczonego soku z dodatkiem soku z cytryny. Zawarte w soku azoty zwiększają zdolności wysiłkowej organizmu.
Wysyłka w ciągu 24 I Kup do 14.00 wyślemy dzisiaj
9.50
szt.
Płynny zastrzyk energii z kofeiną, guaraną i tauryną zapewniający natychmiastowy zastrzyk energii. Total Energy Shot jest wzbogacony ekstraktami z czarnego bzu, witaminą C, witaminą B12 i magnezem. Skutecznie zmniejsza zmęczenie i znużenie. Poręczny shot o pojemności 60 ml, idealny do zawodów wytrzymałościowych i długich treningów. Zawiera 1000mg Tauryny i 180mg Kofeiny, idealne do spożycia na ostatnim etapie wyścigu lub podczas dłuższego treningu.
Wysyłka w ciągu 24h - Kup do 14:00 wyślemy dzisiaj
12.50 -5% 11.90
szt.
Shot z guarany wzbogacony o kofeinę oraz ekstrakt z żeń-szenia pozwala zwiększyć swoje zdolności wysiłkowe oraz zmniejszyć uczucie zmęczenia. Poprawia również koncentrację oraz pamięć.
Wysyłka w ciągu 24h I Kup do 14:00 wyślemy dzisiaj
84.90
szt.