• Sok z buraka

Sok z buraka czerwonego właściwości.

Sok z buraka to preparat, który ma wyjątkowe właściwości oraz wartości odżywcze. Przede wszystkim największą korzyścią dla sportowców amatorów jest dostarczenie wysokiej dawki azotanów które mają wpływ na transport tlenu do mięśni. Co zdecydowanie poprawia zdolności wysiłkowe organizmu sportowca.

 Picie soku z Burak czerwonego - po co? 

 Regularne picie soku z buraków poprawia naszą wydajność, co docenili sportowcy amotorzy. Szczególnie w sportach wytrzymałościowych odpowiedź organizmu na suplementację soku z buraka jest bardzo duża i nawet już po dwóch dawkach można dostrzec efekty. Sok z buraka można przygotować samemu jednak jest ryzyko pojawienia się dolegliwości żołądkowo-jelitowych. Takie dolegliwości mogą być spowodowane nie przyzwyczajeniem organizmu do takiego soku. Firma Beet It Sport przedstawiła w swojej ofercie koncentrat zawierający sok z buraków nie mający tzw: posmaku ziemistości a przy tym nie wywołują dolegliwości żołądkowo-jeltowych. Jeden Shot to sok z około 6 buraków. 

Dosta

Burak Czerwony jest jednym z najzdrowszych warzyw, które stanowi źródło pełnowartościowego białka, wielu witamin oraz minerałów.

Znajdziemy w nim duże ilości kwasu foliowego oraz pozostałych witamin z grupy B, a także witaminę A, C, E oraz K. Warto również dodać, że buraki są cenną skarbnicą wielu soli mineralnych.

W naturalnym soku z buraka znajdziemy też wiele kwasów organicznych, takich jak kwas jabłkowy, cytrynowy, winny i szczawiowy. W soku wyciskanym ze świeżych buraków lub zakwasie buraczanym zawarte są także substancje o działaniu antybakteryjnym, przeciwgrzybiczym oraz przeciwpasożytniczym.

Beet it Sport Nitrate 250 ml
Wysyłka w ciągu 24h I Kup do 14.00 wyslemy dzisiaj
44.90
szt.
Shot z buraka z naturalnie zagęszczonego soku z dodatkiem soku z cytryny. Zawarte w soku azoty zwiększają zdolności wysiłkowej organizmu.
Wysyłka w ciągu 24 I Kup do 14.00 wyślemy dzisiaj
9.50
szt.